Štvrtok, 20. November 2014
Slovenčina | English | Deutsch | Polski | Русски
ŠPECIÁLNE MASÁŽE

NOVINKA !

Nielen každú sobotu a nedeľu máte možnosť vyskúšať si u nás jednu z netradičných masáží.

Medová masáž - masáž chrbta včelím medom, kolísavým pomalým pohybom obidvoch dlaní čistí póry a dôkladne prekrvuje pokožku. Liečivá sila včelieho medu pôsobí cez pokožku priamo na reflexné zóny chrbta a dochádza tak k stimulovaniu činnosti všetkých orgánov tela. Má výborné účinky na pleť a silne oživuje celý organizmus.

Mäkké techniky - použitie rôznych mäkkých techník, ktoré šetrne pôsobia na ľudský organizmus, uvoľňujú svalstvo na chrbtici, šetrným spôsobom uvoľňujú blokády a prispievajú k zlepšeniu stavu.

Masáž lávovými kameňmi - prikladaním teplých lávových kameňov sa harmonizujú čakry, ktoré pôsobia ukľudnujúco, harmonicky a stimulujúco na myseľ človeka. Masaž pôsobí aj na svalstvo, ktoré sa začne uvoľňovať a prehrievať. Teplo blahodárne pôsobí na kĺby. Masážou sa taktiež posiľuje imunitný systém, velmi dobre posobí na spánok a dopĺňa energiu.

Ďalšie účinky masáže - stimulacia krvného obehu a lymfatického systému

                             - zlepšenie látkovej výmeny

                             - odplavenie toxínov z tela

Bližšie informácie Vám poskytneme na recepcii vo Vitálnom svete alebo na tel.čísle 043/4913 462.

TRADIČNÉ MASÁŽE

Klasická a športová masáž Zeus - v ponuke je čiastočná alebo celotelová a má preventívny, regeneračné a relaxačný účinok. 

Reflexná masáž chodidiel - pôsobením na reflexné zóny sa zlepšuje krvný obeh, ktorý zabezpečuje okysličovanie organizmu, výživu orgánov, zásobovanie tela hormónmi, odsun splodín látkovej výmeny. Má diagnostický, terapeutický a preventívny zmysel.

Lymfomasáž - inak aj manuálna lymfodrenážna masáž - stimuluje lymfatický systém, udržiava lymfu v pohybe a tým napomáha k odstráneniu rôznych civilizačných chorôb, prináša úľavu, potláča únavu a napomáha odstrániť celulitídu.