• sk 
Aktuálne

Dnes otvorené od: 10:00 hod. do 21:00 hod.

Večerné kúpanie: od 17:30 hod. - zvýhodnené 2-hodinové vstupy

Bazény: 7

Tobogány: 2

Atrakcie: 10

Tešíme sa na vás v Spa&Aquapark Turčianske Teplice

Masáž masážnymi sviečkami

Masáž masážnymi sviečkami

Masážne sviečky vám prinášajú príjemnú teplú masáž pre výživu pokožky s jedinečnou vôňou

Bernard Cassière obohatil svoju telovú ponuku o prírodné zložky, aby poskytol vašej pokožke tú najlepšiu kvalitu v podobe najkvalitnejších produktov…

Hlavné zložky
 • Kokosový olej – zmäkčuje a zjemňuje
 • Sójový olej - jemná a obaľujúca textúra
 • Včelí vosk – vyživuje a chráni
Suchá sauna

Pôsobením sálajúceho tepla začína zábal schnúť. V tejto fáze, ktorá trvá približne 15 minút, sa telo intenzívne zbavuje odpadových látok, ktoré sa zvyčajne prejavuje jemným svrbením tela.

Na výber máte z vôní:
 • Fern - papraďová masážna sviečka s drevitou vôňou.
 • Piña colada - sladučká exotická vôňa.
 • Karamel - úžasná vôňa karameliek.
 • Monoï - afrodiziakálna vôňa kvetov Monoi z Tahiti.
 • Chocolate - čokoládová vôňa. 
100% PERSONALIZOVANÉ OŠETRENIE

100% PERSONALIZOVANÉ OŠETRENIE

Tri masážne produkty, dva druhy pílingu a jeden produkt určený na zábal s unikátnymi textúrami v kombinácii s vôňou podľa vášho výberu.

Doprajte si senzorické 100 % personalizované ošetrenie a vyberte si z týchto vôní:
 • CITRÓN A LISTY POMARANČA, Osviežujúca a posilňujúca vôňa
 • ĽALIA A BAMBUS, Očarujúca a kvetinová vôňa
 • POMARANČ A CÉDROVÉ DREVO, Pižmová a drevitá vôňa
 • FRANGIPANI A SLIVKA, Kvetinová a slnkom nabitá vôňa
 • ZELENÝ ČAJ A FIGA, Posilňujúca a drevitá vôňa
 • ESENCIÁLNA VÔŇA PRE PÁNOV, Drevitá, aromatická a pižmová vôňa
 • KVET FRANGIPANI & SLIVKA - NOVINKA
 • ZELENÝ ČAJ & FIGA - NOVINKA
 • CITRÓN A LISTY POMARANČA
TRBLIETKY A BUBLINKY

TRBLIETKY A BUBLINKY

Objavte novú Limitovanú edíciu trblietky a bublinky zloženú zo vzácnych účinných látok: Extrakt zo Champagne*, rubíny a kultivované perly...

Nezabudnuteľné okamihy doplnené vzácnymi ingredienciami tohto ošetrenia... Vďaka Champagne* dodáte svojej pleti kombináciu ovocných kyselín a polyfenolov, ktoré sú známe pre svoje antioxidačné a ochranné vlastnosti. Kameň energie, extrakt z rubína zase zabezpečí dostatok energie a vitality do pleti. Navyše je bohatý na chróm, čím dodáva pleti silu a lesk, pričom pomáha regulovať kožný maz. A vďaka perlám, ktoré sú známe svojimi protistarnúcimi účinkami, bude vaša pleť pružnejšia, pevnejšia a dostatočne remineralizovaná.

*Extrakt z vínnej révy z oblasti Campagne.

KOMPOZÍCIA SALÓNNEHO OŠETRENIA

Vzácny píling. Vzácna peel-off maska. Vzácny krém.

 • Rastlinné exfoliačné čiastočky: Pre exfoliáciu a odstránenie odumretých buniek.
 • Extrakt z Champagne*: Na boj s prejavmi starnutia.
 • Extrakt z hroznových listov: Antioxidant a ochranné vlastnosti.
 • Extrakt z kultivovaných perál: Prinavracia pevnosť a elasticitu, remineralizácia a rovnováha pleti vďaka minerálom
RASUL - LEN U NÁS

RASUL - LEN U NÁS

Rasul je obľúbená orientálna kúra, ktorá kombinuje účinky viacerých procedúr: bahenného zábalu, suchej sauny, parnej sauny, pílingu a inhalácie.

Bahenný zábal

Pri vstupe do Rasulu sa rozhodnete pre jeden zo skrášľujúcich, zdravotných zábalov. Výlučne pre vás pripravený zábal si sami, alebo za pomoci partnera nanesiete na celé telo v tenkej vrstve.
Môžete si vybrať z týchto zábalov:

 • bahno z mŕtveho mora – účinky: detoxikácia, mineralizácia, zvyšuje mikrocirkuláciu pokožky
 • kaolínové bahno – účinky: protizápalové, sťahuje póry, zjemňuje pokožku

V priestore vodnej fontánky, si môžete umyť ruky. Urobte si pohodlie na teplej sedacej ploche.

Suchá sauna

Pôsobením sálajúceho tepla začína zábal schnúť. V tejto fáze, ktorá trvá približne 15 minút, sa telo intenzívne zbavuje odpadových látok, ktoré sa zvyčajne prejavuje jemným svrbením tela.

Parná sauna + Eukalyptová inhalácia

Nakoniec sa kabínka naplní na 15 min. bylinkovou parou. Pôsobením bylinkovej parnej sauny zábal získava riedku konzistenciu, s ktorou si telo masírujete ľahkými krúživými pohybmi, čím dosiahnete odstránenie odumretých časti pokožky (píling), a tým umožníte pleti, aby lepšie vstrebala látky, ktoré zábal obsahuje. Po skončení sa môžete osprchovať.

Výsledkom tejto výnimočnej procedúry je pokožka jemná ako zamat, posilnené duševné a telesné zdravie, ktoré budete cítiť ešte niekoľko dní.

Bylinková parná sauna

Bylinková parná sauna

Spojenie parnej sauny a inhalácie bylinkových aróm je optimálne pre starostlivosť o pokožku, vlasy, dýchacie cesty a zbavuje organizmus nečistôt. Pridanie aromatických látok z kvetinových esencií prináša jedinečný zážitok a vedie k posilneniu vášho telesného a duševného zdravia.

 

Procedúra
Po vstupe do parnej sauny s teplotou vzduchu 42°C - 43°C sa posadíte na sedadlá vyhriate na teplotu 38°C. Počas pobytu sa môžete ochladiť sprchou. Doporučený pobyt je minimálne 15 minút. Po ukončení parného kúpeľa môžete relaxovať na lehátku.

Masáže

Masáže

APOLLÓN reflexná masáž chodidiel - má diagnostický, terapeutický a preventívny účinok. Pomocou masáže sa dajú včas zistiť mnohé poruchy, určiť časti tela, ktoré sú vyvedené z rovnováhy. Cieľom masáže je zníženie napätia, navodenie relaxácie a uvoľnenie celého tela.

ARTEMIS lymfomasáž - Artemis, bohyňa lovu, zveri a plodnosti, bola ideálom krásy. Jemná tlaková masáž s menom štíhlej bohyne podporuje pohyb lymfy vrátane odumretých buniek, bielkovín, mastných kyselín, odpadových látok a vody, pričom urýchľuje čistenie organizmu. Masáž sa vyznačuje svojou jemnosťou a označuje sa aj ako masáž pre zdravie, mladosť a krásu.

LOMI-LOMI tradičná havajská masáž - je založená na rytmických pohyboch. Masér pri nej využíva nielen prsty a dlane, ale aj predlaktia a lakte. Dlhé, jemné ťahy sa plynule striedajú so silnejšími tlakmi v pravidelnom rytme. Dochádza k hlbokej relaxácii, prepojeniu úrovne telesnej s mentálnou a psychickou. Účinne uvoľňuje svalové spazmy a uľavuje od bolestí aj psychického napätia.

Masáž LÁVOVÝMI KAMEŇMI - technika, v ktorej sa strieda pôsobenie ručnej masáže a masáže kameňmi, z ktorých je prenášané teplo a energia na telo klienta. Kamene sú zohriate na 40 – 50°C. Teplo prestupujúce do hĺbky organizmu má blahodarné účinky na krvný obeh, lymfatický obeh, bunkový metabolizmus a prekrvenie v miestach pôsobenia. Príjemné teplo uvoľňujúce sa z kameňov spolu s pôsobením masáže prináša telu množstvo pozitívnych účinkov.

MÄKKÉ TECHNIKY - masáž na uvoľnenie svalstva a na odstránenie napätia v tkanivách. Masáž účinne uvoľňuje svalstvo a blokády na chrbtici, prispieva k zlepšeniu celkového zdravotného stavu a uvoľneniu stuhnutých svalov. Masáž je doplnená relaxačnou masážou chrbta a odporúčame ju pri problémoch s krčnou a hrudnou chrbticou, ako aj pri bolestiach v krížoch.

MEDOVÁ MASÁŽ - je účinným spojením dotykovej terapie, cieleného silného prekrvenia, liečivých účinkov medu a detoxikácie priamo cez pokožku. Medová masáž zbavuje telo toxínov, pôsobí do hĺbky tkanív, čím oživuje celý organizmus, obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu a spúšťa ozdravné procesy v tele. Masáž je veľmi príjemná, uvoľňujúca, a zároveň zjemňuje a hydratuje pokožku.

ZEUS klasická masáž - masáž pre zdravie a pohodu dostala pomenovanie po gréckom bohovi Zeusovi. Podľa potreby môže byť liečebná, alebo relaxačná. Liečebná masáž Zeus pomáha obnovovať funkcie postihnutého mäkkého tkaniva (svalov, šliach a väzív), zlepšuje prietok miazgy, zvyšuje potenciu svalov, uvoľňuje svalové napätie a urýchľuje svalovú výživu. Relaxačná masáž Zeus zlepšuje pohyblivosť, uvoľňuje napätie a celkovo pôsobí na organizmus mimoriadne pozitívne. Odporúčame pri poruchách pohybového aparátu, rekonvalescencii svalov a kĺbov v dôsledku úrazov, neurologických ochoreniach a pri odbúravaní stresu.