• sk 
Aktuálne

Dnes otvorené od: 10:00 hod. do 21:00 hod. 

Večerné kúpanie: od 17:30 hod. - zvýhodnené 2-hodinové vstupy

Bazény: 7

Tobogány: 2

Atrakcie: 10

Tešíme sa na vás v Spa&Aquapark Turčianske Teplice

Masáž masážnymi sviečkami

Masáž masážnymi sviečkami

Masážne sviečky vám prinášajú príjemnú teplú masáž pre výživu pokožky s jedinečnou vôňou

Bernard Cassière obohatil svoju telovú ponuku o prírodné zložky, aby poskytol vašej pokožke tú najlepšiu kvalitu v podobe najkvalitnejších produktov…

Hlavné zložky
 • Kokosový olej – zmäkčuje a zjemňuje
 • Sójový olej - jemná a obaľujúca textúra
 • Včelí vosk – vyživuje a chráni
Na výber máte z vôní:
 • Fern - papraďová masážna sviečka s drevitou vôňou.
 • Piña colada - sladučká exotická vôňa.
 • Karamel - úžasná vôňa karameliek.
 • Monoï - afrodiziakálna vôňa kvetov Monoi z Tahiti.
 • Chocolate - čokoládová vôňa. 
100% PERSONALIZOVANÉ OŠETRENIE

100% PERSONALIZOVANÉ OŠETRENIE

Tri masážne produkty, dva druhy pílingu a jeden produkt určený na zábal s unikátnymi textúrami v kombinácii s vôňou podľa vášho výberu.

Doprajte si senzorické 100 % personalizované ošetrenie a vyberte si z týchto vôní:
 • CITRÓN A LISTY POMARANČA, Osviežujúca a posilňujúca vôňa
 • ĽALIA A BAMBUS, Očarujúca a kvetinová vôňa
 • POMARANČ A CÉDROVÉ DREVO, Pižmová a drevitá vôňa
 • FRANGIPANI A SLIVKA, Kvetinová a slnkom nabitá vôňa
 • ZELENÝ ČAJ A FIGA, Posilňujúca a drevitá vôňa
 • ESENCIÁLNA VÔŇA PRE PÁNOV, Drevitá, aromatická a pižmová vôňa
 • KVET FRANGIPANI & SLIVKA - NOVINKA
 • ZELENÝ ČAJ & FIGA - NOVINKA
 • CITRÓN A LISTY POMARANČA
TRBLIETKY A BUBLINKY

TRBLIETKY A BUBLINKY

Objavte novú Limitovanú edíciu trblietky a bublinky zloženú zo vzácnych účinných látok: Extrakt zo Champagne*, rubíny a kultivované perly...

Nezabudnuteľné okamihy doplnené vzácnymi ingredienciami tohto ošetrenia... Vďaka Champagne* dodáte svojej pleti kombináciu ovocných kyselín a polyfenolov, ktoré sú známe pre svoje antioxidačné a ochranné vlastnosti. Kameň energie, extrakt z rubína zase zabezpečí dostatok energie a vitality do pleti. Navyše je bohatý na chróm, čím dodáva pleti silu a lesk, pričom pomáha regulovať kožný maz. A vďaka perlám, ktoré sú známe svojimi protistarnúcimi účinkami, bude vaša pleť pružnejšia, pevnejšia a dostatočne remineralizovaná.

*Extrakt z vínnej révy z oblasti Campagne.

KOMPOZÍCIA SALÓNNEHO OŠETRENIA

Vzácny píling. Vzácna peel-off maska. Vzácny krém.

 • Rastlinné exfoliačné čiastočky: Pre exfoliáciu a odstránenie odumretých buniek.
 • Extrakt z Champagne*: Na boj s prejavmi starnutia.
 • Extrakt z hroznových listov: Antioxidant a ochranné vlastnosti.
 • Extrakt z kultivovaných perál: Prinavracia pevnosť a elasticitu, remineralizácia a rovnováha pleti vďaka minerálom
RASUL - LEN U NÁS

RASUL - LEN U NÁS

Rasul je kombinácia bahennej masky, suchej a parnej sauny.

Účinky procedúry sú detoxikačné, prekrvuje pokožku, odstraňuje odumreté bunky z pokožky a zlepšuje celkový stav pokožky.

Bahno z mŕtveho mora si sami, prípadne za pomoci Vášho partnera naneste na celé telo v tenkej vrstve.
Urobte si pohodlie na teplej sedacej ploche. Pôsobením sálajúceho tepla v priestore začína zábal schnúť.
V tejto fáze, ktorá trvá približne 15 minút sa telo zvlášť intenzívne zbavuje odpadových látok.
Po tejto fáze nastáva druhá fáza. Kabínka sa naplní na 15 minút bylinkovou parou. Pôsobením teplej vlhkosti zábal získava riedku konzistenciu, s ktorou si telo masírujte ľahkými krúživými pohybmi.

Príjemný zábal, ozdravujúce sálajúce teplo a bylinková para s prírodnými éterickými extraktom blahodárne pôsobia na Vaše telo. Po odvetraní kabínky sa môžete osprchovať. S pokožkou jemnou ako zamat , s posilneným duševným a telesným zdravím môžete rasul opustiť. Ešte o niekoľko dní neskôr budete cítiť jeho účinok.

Účinky bahna:

Bahno z mŕtveho mora – pokožku mineralizuje, detoxikuje a zvyšuje jej mikrocirkuláciu (250g)
Dĺžka procedúry: 45 minút

Bylinková parná sauna

Bylinková parná sauna

Spojenie parnej sauny a inhalácie bylinkových aróm je optimálne pre starostlivosť o pokožku, vlasy, dýchacie cesty a zbavuje organizmus nečistôt. Pridanie aromatických látok z kvetinových esencií prináša jedinečný zážitok a vedie k posilneniu vášho telesného a duševného zdravia.

 

Procedúra
Po vstupe do parnej sauny s teplotou vzduchu 42°C - 43°C sa posadíte na sedadlá vyhriate na teplotu 38°C. Počas pobytu sa môžete ochladiť sprchou. Doporučený pobyt je minimálne 15 minút. Po ukončení parného kúpeľa môžete relaxovať na lehátku.

Masáže

Masáže

APOLLÓN reflexná masáž chodidiel - má diagnostický, terapeutický a preventívny účinok. Pomocou masáže sa dajú včas zistiť mnohé poruchy, určiť časti tela, ktoré sú vyvedené z rovnováhy. Cieľom masáže je zníženie napätia, navodenie relaxácie a uvoľnenie celého tela.

ARTEMIS lymfomasáž - Artemis, bohyňa lovu, zveri a plodnosti, bola ideálom krásy. Jemná tlaková masáž s menom štíhlej bohyne podporuje pohyb lymfy vrátane odumretých buniek, bielkovín, mastných kyselín, odpadových látok a vody, pričom urýchľuje čistenie organizmu. Masáž sa vyznačuje svojou jemnosťou a označuje sa aj ako masáž pre zdravie, mladosť a krásu.

LOMI-LOMI tradičná havajská masáž - je založená na rytmických pohyboch. Masér pri nej využíva nielen prsty a dlane, ale aj predlaktia a lakte. Dlhé, jemné ťahy sa plynule striedajú so silnejšími tlakmi v pravidelnom rytme. Dochádza k hlbokej relaxácii, prepojeniu úrovne telesnej s mentálnou a psychickou. Účinne uvoľňuje svalové spazmy a uľavuje od bolestí aj psychického napätia.

Masáž LÁVOVÝMI KAMEŇMI - technika, v ktorej sa strieda pôsobenie ručnej masáže a masáže kameňmi, z ktorých je prenášané teplo a energia na telo klienta. Kamene sú zohriate na 40 – 50°C. Teplo prestupujúce do hĺbky organizmu má blahodarné účinky na krvný obeh, lymfatický obeh, bunkový metabolizmus a prekrvenie v miestach pôsobenia. Príjemné teplo uvoľňujúce sa z kameňov spolu s pôsobením masáže prináša telu množstvo pozitívnych účinkov.

MÄKKÉ TECHNIKY - masáž na uvoľnenie svalstva a na odstránenie napätia v tkanivách. Masáž účinne uvoľňuje svalstvo a blokády na chrbtici, prispieva k zlepšeniu celkového zdravotného stavu a uvoľneniu stuhnutých svalov. Masáž je doplnená relaxačnou masážou chrbta a odporúčame ju pri problémoch s krčnou a hrudnou chrbticou, ako aj pri bolestiach v krížoch.

MEDOVÁ MASÁŽ - je účinným spojením dotykovej terapie, cieleného silného prekrvenia, liečivých účinkov medu a detoxikácie priamo cez pokožku. Medová masáž zbavuje telo toxínov, pôsobí do hĺbky tkanív, čím oživuje celý organizmus, obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu a spúšťa ozdravné procesy v tele. Masáž je veľmi príjemná, uvoľňujúca, a zároveň zjemňuje a hydratuje pokožku.

ZEUS klasická masáž - masáž pre zdravie a pohodu dostala pomenovanie po gréckom bohovi Zeusovi. Podľa potreby môže byť liečebná, alebo relaxačná. Liečebná masáž Zeus pomáha obnovovať funkcie postihnutého mäkkého tkaniva (svalov, šliach a väzív), zlepšuje prietok miazgy, zvyšuje potenciu svalov, uvoľňuje svalové napätie a urýchľuje svalovú výživu. Relaxačná masáž Zeus zlepšuje pohyblivosť, uvoľňuje napätie a celkovo pôsobí na organizmus mimoriadne pozitívne. Odporúčame pri poruchách pohybového aparátu, rekonvalescencii svalov a kĺbov v dôsledku úrazov, neurologických ochoreniach a pri odbúravaní stresu.

SHIA-TSU - Shia-tsu je japonská masáž a v preklade znamená tlak prstami. Je to japonská technika, ktorá pracuje s akupunktúrnymi dráhami a bodmi za účelom obnoviť prirodzený tok vitálnej energie (čchi) a tak nastoliť energetickú rovnováhu v tele. Pracuje sa prstami, dlaňami, lakťami, kolenami alebo chodidlami. Účinky masáže sú hlboko uvoľňujúce a zároveň posilňujúce. Pri Shia-tsu terapeut pomáha masírovanému spojiť sa s liečivou schopnosťou vlastného tela a tak obnoviť jeho zdravie.

Indická masáž hlavy - Indická masáž hlavy je relaxačná terapia založená na prastarom ajurvédskom liečebnom systéme. Masér začína masážou šije a ramien, prechádza na krk a nakoniec na hlavu. Masáž účinne pôsobí na pokožku, čo má za následok prekrvenie, ktoré podporuje rast a zosilnenie vlasov. Je známe, že táto masáž pôsobí veľmi dobre aj proti migréne.

Breussova masáž - Breussova masáž sa zameriava predovšetkým na liečbu chrbtice. Jemnými a pomalými hmatmi lieči a poskytuje úľavu unavenej chrbtici a napätým svalom. Pri masáži sa používa ľubovníkový olej, ktorý zmierňuje bolesť a má dezinfekčné účinky.

HELENA - masáž tváre a dekoltu - Klasické masážne techniky na tvári a dekolte prispievajú k celkovému zlepšeniu kvality pleti, uvoľňujú tvárové svalstvo, stimulujú prúdenie krvi v drobných podkožných cievach, zabraňujú tvorbe vrások, zjemňujú a zlepšujú tonus pleti, robia ju pružnejšou a sviežejšou. Vhodné pre všetky typy pleti.