Otváracie hodiny 10:00 - 20:00.

 Saunový svet otvorený.

 Otváracie hodiny 10:00 - 20:00.

 Saunový svet otvorený.

 

 

Spa&aquapark a lyžovačka v Turci

Text

 

Nie je nič príjemnejšie ako spojiť lyžovačku s termálnou liečivou vodou v Spa&Aquapark Turčianske Teplice.

Výhodné ceny s 20% zľavou skipasov platia pre lyžiarov a návštevníkov aquaparku aj v tejto zimnej sezóne 2023/2024. 

Všetci návštevníci kúpeľné rezortu Moderné kúpele Turčianske Teplice majú teraz možnosť využiť zvýhodnené ceny v týchto partnerských lyžiarskych strediskách:  

Jasenská Dolina 

20% zľava na všetky druhy skipasov – platí na vstupy a skipasy pre dospelé osoby  /neplatí na Večerné lyživanie/ z „Cenníka lístkov lyžiarskeho strediska Jasenská dolina počas lyžiarskej sezóny 2023/2024

Snowland Valčianska dolina

20% zľava na jednodňové skipasy z „Cenníka lístkov lyžiarskeho strediska SNOWLAND Valčianska dolina pre zimnú sezónu 2023/2024“  /neplatí na Večerné lyžovanie/.

Text

Klienti ubytovaní v zariadeniach SLK Turčianske Teplice a.s. si uplatňujú zľavu na lístok v lyžiarskom stredisku SNOWLAND Valčianska dolina a JASED Jasenská dolina počas pobytu, kde sa preukážu aktuálnym kúpeľným preukazom v tlačenej podobe (alebo „v elektronickej forme v mobilnom telefóne“ a  dokladom totožnosti.

Klienti Spa&Aquapark Turčianske Teplice si uplatňujú zľavu v lyžiarskom stredisku SNOWLAND Valčianska dolina a JASED Jasenská dolina po preukázaní sa dokladom o zaplatení vstupu do Spa&Aquaparku.

Zľavu je možné si uplatniť najneskôr do 3 kalendárnych dní od dátumu uvedenom na doklade o zaplatení vstupu do Spa&Aquapark.

SLK Turčianske Teplice poskytnú klientom lyžiarskeho strediska JASED Jasenská dolina, Snowland Valčianska dolina 20% zľavu na 3-hodinový, 2-hodinový a celodenný vstup pre dospelú osobu do SPA&AQUAPARK-u Turčianske Teplice. Zľava neplatí  na večerné kúpanie.  Zľavu je možné si uplatniť najneskôr do 3 kalendárnych dní od dátumu uvedenom na potvrdenom kupóne/preukaze/skipase vydanom lyžiarskym strediskom.

Pre uplatnenie zľavy je potrebné preukázať sa dokladom o zakúpení vstupu do Spa&Aquapark, kúpeľným preukazom /a ubytovacím poukazom/ v kúpeľnom rezorte Moderné kúpele Turčianske Teplice, vo vytlačenej alebo aj v elektronickej podobe, s viditeľným menom a termínom kúpeľného pobytu.