Dnes otvorené: 9:00 - 21:00 

Bazény: 8

Tobogány: 2

Atrakcie: 8

 

Tešíme sa na Vás v Spa&Aquapark Turčianske Teplice

Sezónna tvárová kúra jar - leto 2019 Yuzu - Grapefruit

Text

Sezónna tvárová kúra

jar - leto 2019 Yuzu - Grapefruit

  • Jar - leto  2019
  • Intenzívna dávka minerálov pre posilnenie pokožky

Doprajte si ošetrenie pre ozajstných gurmánov

Pokožka sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka.

Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

 

Text

Špeciálne profesionálne ošetrenie

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar- leto 2019 obsahujú extrakt z YUZU ,ktorý pôsobí ako antioxidant a hydratuje pleť a extrakt z GRAPEFRUITU pre rozjasnenie a posilnenie pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti  ružový íl ,ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky ,čistí a  detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antioxidantov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha .Koktail vitamínov pleť regeneruje ,revitalizuje a chráni pred poškodením zo slnka. 

 

  • Suchý rituál
  • Trvanie procedúry: 45 minút