Dnes otvorené : 10:00 - 21:00

Bazény: 7

Tobogány: 2

Atrakcie: 8

Uzávierka časti AQUAPARK

Tešíme sa na Vás v Spa&Aquapark Turčianske Teplice

Sezónna okysličujúca tvárová kúra

Text

Vanilka - Marakuja

  • Jeseň - zima 2018 / 2019
  • Intenzívna dávka minerálov pre posilnenie pokožky v jesennom a zimnom období

Doprajte si ošetrenie pre ozajstných gurmánov

Pokožka sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytm, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa mesnia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka.

Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stára žiarivosť, je matná a uavená.

 

Text

Špeciálne profesionálne ošetrenie

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jeseň - zima obsahujú Extrakt z vanilky, ktorý pôsobí ako antioxidant a Extrakt z marakuje pre ochranu a výživu pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť.

Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antioxidantov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Mg, Cu, Zn, Ca) pôsobí proti únave buniek, revitalizuje a stimuluje ich obranyschopnosť.

  • Suchý rituál
  • Trvanie procedúry: 45 minút