Otváracie hodiny: v mesiacoch júl a august otvorené denne od 9:00 - 21:00 (bazény do 20:30).

Od 1.7.2024 bude Saunový svet otvorený denne  od 10:00 do 20:00.

 

 

 

Text

Kaviareň Aquabar

Štýlová kaviareň na poschodí s pekným výhľadom na okolie aquaparku. Môžete si vybrať zo širokej ponuky alkoholických a nealkoholických nápojov, kvalitnej kávy a  čajov ale i miešaných nápojov. K dispozícii je aj detský kútik pre rodiny s malými deťmi. Vychutnajte si v pokoji svoj obľúbený drink s výhľadom na aquapark.

Text

Fast Food Aquapark

Stravovacie zariadenie s rýchlym, a zároveň chutným sortimentom jedál. Ponúkame rôzne druhy jedál ako polievky, hlavné jedlá, vyprážané i  grilované, sladké a slané pokrmy. K jedlu si môžete dopriať čapované pivo či bohatú ponuku nealko nápojov.

Text

Bar SPA

Priestranný bar sa nachádza medzi bazénmi v kľudovej zóne časti SPA s príjemným posedením s priamym výhľadom na bazény. Bar ponúka širokú paletu alkoholických a nealkoholických nápojov, rôzne druhy teplých a studených nápojov, lahodné chute rôznych druhov horúcich čokolád.V letných mesiacoch je k dispozícii mini terasa a zóna s lehátkami .Pre deti je k dispozícii detské ihrisko so skvelým skákacím hradom a pinpongovými stolmi.

Text

Bar na ostrove

Vonkajší bar na ostrove (počas letných mesiacov) obklopený príjemne zurčiacim potokom spríjemní posedenie každému návštevníkovi. Oddychova zóna s lehátkami a skvelé pivko k tomu. Doprajte si grilovanú klobásku, chrumkavé hranolky a mnoho ďalších pochúťok.Jedlá a nápoje priamo na „ostrove“. V blízkosti sa nachádza volejbalové ihrisko. Zabavte sa s priateľmi hrou a osviežte sa skvelým  čapovaným pivkom. Pre deti je k dispozícii malé detské ihrisko.