Otváracie hodiny: v mesiacoch júl a august otvorené denne od 9:00 - 21:00 (bazény do 20:30).

Od 1.7.2024 bude Saunový svet otvorený denne  od 10:00 do 20:00.

 

 

 

Darčeková poukážka

Potešte svojich najbližších relaxom a oddychom v liečivej Vode

NÁš TIP

  • Rodinný vstup - viac info  TU
  • Balík sauna,masáž, bazény TU

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA  do SPA & AQUAPARK ZARUČENE POTEŠÍ KAŽDÉHO BEZ ROZDIELU VEKU A POHLAVIA.

Darčekové poukážky môžu obsahovať vstupy,masáže alebo balíky do SPA & AQUAPARKU . Služby  vám na darčekové poukážky nakombinujeme podľa vášho želania, potrieb a predstáv. Do poukážky sa priamo vpíše vami vybraná služba, ktorú môže obdarovaný čerpať. 

Postup pre objednanie:

Darčekovú poukážku si zakúpite priamo na pokladni v SPA & AQUAPARKU, alebo objednáte mailom na spamanager@therme.sk. Stačí, ak nám pošlete vybrané vstupy,masáže alebo Vami vybraný balík , ktorý chcete darovať, spolu s vaším menom a adresou pre vystavenie faktúry( fakturačnou adresou). Ak si želáte darčekovú poukážku zaslať na inú ako fakturačnú adresu uveďte nám  ju  v objednávke.  Vystavíme vám zálohovú faktúru a po jej úhrade vám  pošleme darčekovú poukážku elektronicky na Váš e-mail.

Radi by sme vás upozornili, že pri nákupe služieb do SPA & AQUAPARKU na darčekové poukážky sa nedajú uplatniť žiadne zľavy. Platnosť poukážky je 6 mesiacov od jej vystavenia.

Darčeková poukážka do SPA & AQUAPARKU je ten ideálny darček pre vašich blízkych. Darujte im zdravie a relax v jedinečnej termálnej minerálnej liečivej vode, ktorá je základom nášho SPA & AQUAPARKU. 

 

Viac informácií nájdete na tel.č.: 0905 439 938, e-mail: spamanager@therme.sk.