Otváracie hodiny  - denne 10:00 - 20:00

Večerné kúpanie od 17:00 -  zvýhodnený 2 hodinový  vstup. 

Otváracie hodiny  - denne 10:00 - 20:00

Večerné kúpanie od 17:00 -  zvýhodnený 2 hodinový  vstup. 

Pondelok - piatok otvorená iba pokladňa SPA. 

 

 

Darčeková poukážka

Darčeková poukážka SPA & AQUAPARK zaručene poteší každého bez rozdielu veku a pohlavia.

 

Darčekové poukážky môžu obsahovať vstupy do SPA & AQUAPARKU.   Vstupy  vám na darčekové poukážky nakombinujeme podľa vášho želania, potrieb a predstáv. Do poukážky sa priamo vpíše vami vybraná služba, ktorú môže obdarovaný čerpať. 

Postup pre objednanie:

Darčekovú poukážku si zakúpite priamo na pokladni v SPA & AQUAPARKU, alebo objednáte mailom na spamanager@therme.sk. Stačí, ak nám pošlete Vami vybrané vstupy (Ponuka vstupov) , ktoré chcete darovať, spolu s vaším menom a adresou pre vystavenie faktúry( fakturačnou adresou). Ak si želáte darčekovú poukážku zaslať na inú ako fakturačnú adresu uveďte nám  ju  v objednávke.  Vystavíme vám faktúru a po jej úhrade vám poštou pošleme darčekovú poukážku. Darčekovú poukážku je možné zaslať aj elektronicky na Váš e-mail.

Radi by sme vás upozornili, že pri nákupe vstupov do SPA & AQUAPARKU na darčekové poukážky sa nedajú uplatniť žiadne zľavy. Platnosť poukážky je 6 mesiacov od jej vystavenia.

  • Vianočné darčekové poukážky je možné zakúpiť elektronicky najneskôr do 18.12.2022. 
  • Vianočné darčekové poukážky je možné zakúpiť osobne na pokladni do 23.12.2022  do 17:00. 

Darčeková poukážka do SPA & AQUAPARKU je ten ideálny darček pre vašich blízkych. Darujte im zdravie a relax v jedinečnej termálnej minerálnej liečivej vode, ktorá je základom nášho SPA & AQUAPARKU. 

Ponuka vstupov