Dnes otvorené: 10:00 - 21:00 

Bazény: 8

Tobogány: 2

Atrakcie: 8

 

Tešíme sa na Vás v Spa&Aquapark Turčianske Teplice

Darčeková poukážka

Darčeková poukážka SPA & AQUAPARK zaručene poteší každého bez rozdielu veku a pohlavia.

Darčekové poukážky môžu obsahovať vstupy do SPA & AQUAPARKU  alebo procedúry z Vitálneho sveta (Masáže- klasické, špeciálne, celotelové ošetrenia, pílingy, Rasul, Bylinkovú parnú saunu z  cenníku.) Vstupy alebo procedúry vám na darčekové poukážky nakombinujeme podľa vášho želania, potrieb a predstáv. Do poukážky sa priamo vpíše vami vybraná služba, ktorú môže obdarovaný čerpať. 

Postup pre objednanie:

Darčekovú poukážku si zakúpite priamo na pokladni v SPA & AQUAPARKU, alebo objednáte mailom na spamanager@therme.sk. Stačí, ak nám pošlete vybraté vstupy, alebo procedúry, ktoré chcete darovať, spolu s vaším menom a adresou pre vystavenie faktúry( fakturačnou adresou). Ak si želáte darčekovú poukážku zaslať na inú ako fakturačnú adresu uveďte nám  ju  v objednávke.  Vystavíme vám faktúru a po jej úhrade vám poštou pošleme darčekovú poukážku.

Radi by sme vás upozornili, že pri nákupe vstupov do SPA & AQUAPARKU na darčekové poukážky sa nedajú uplatniť žiadne zľavy. Platnosť poukážky je 3 mesiace od jej vystavenia.

Darčeková poukážka do SPA & AQUAPARKU je ten ideálny darček pre vašich blízkych. Darujte im zdravie a relax v jedinečnej termálnej minerálnej liečivej vode, ktorá je základom nášho SPA & AQUAPARKU.