Otváracie hodiny: v mesiacoch júl a august otvorené denne od 9:00 - 21:00 (bazény do 20:30).

Od 1.7.2024 bude Saunový svet otvorený denne  od 10:00 do 20:00.

 

 

 

NOVINKA - Saunový svet

Text

Novootvorený saunový svet ponúka  6 sáun (lesná sauna, 2x fínska sauna (1x klasická – 1x sudová), infra sauna, 2x parná sauna (1x soľná – 1x eukalyptová), v saunovom svete sa nachádza ľadopád, sprcha letný dážď a búrka, ochladzovacie vedro „vedro odvahy“ a odpočiváreň. Návštevník má k dispozícií možnosť objednania nápojov priamo do saunového sveta.

Cena: 

 

Objednávky a viac informácií: 

Návštevu saunového sveta od piatku do nedele odporúčame rezervovať minimálne 48 hod. vopred.

Text

Lesná sauna

Nadýchnite sa vône slovenských lesov. V príjemnej atmosfére našej Lesnej sauny sa v mysli presuniete na horské chodníčky Veľkej Fatry, kde stromy šepkajú svoje tajomstvá. Vôňa ihličnanov Vás bude vábiť k rozjímaniu a znovu vo Vás ožije pokoj a harmónia.

Odporúčaný čas strávený v saune: 15-20 minút

Text

Klasická Fínska sauna a Sudová Fínska sauna

Suchý horúci vzduch Vám uvoľní napäté a unavené svaly, ticho a teplo zas priaznivo vplýva na vysilenú psychiku človeka. Pobyt v prostredí Fínskej sauny Vám zlepší kondíciu a zvýši obranyschopnosť, a po veľkej fyzickej námahe Vám prinavráti stratenú energiu. Preto niet divu, že práve Fíni patria medzi najzdravšie národy sveta.

Odporúčaný čas strávený v saune: 10-15 minút

Vlhkosť sauny: 50%-60%

Teplota sauny: 90-100℃

Text

Infra sauna

Ak Vám niesú príjemné vysoké teploty sáun, Infra Sauna je to pravé pre Vás. Infračervené lúče prenikajú do hlbín tkanív, a tak pomáhajú vyplavovať toxíny v tele. Čo však poteší mnohé dámy je fakt, že pri pravidelnom používaní pomáha s problémovou celulitídou.

Odporúčaný čas strávený v saune: 15-20 minút

Vlhkosť sauny: 30%

Teplota sauny: 35-40℃

 

Text

Soľná sauna

Ocitnite sa v blízkosti voňavého oceánu. Osviežujúca pohoda našej Soľnej sauny Vás vtiahne k pobrežiu oddychu, pričom Vám pomôže v boji s respiračnými ochoreniami a taktiež pôsobí ako prirodzený peeling.

Odporúčaný čas strávený v saune: 10-20 minút

Vlhkosť sauny: 100%

Teplota sauny: 45-50℃

Text

Eukalyptová sauna

Eukalyptová vôňa sa v našom Saunovom svete šíri rovnako ako čerstvý vietor v austrálskych lesoch. Eukalyptová sauna je miestom, kde sa wellness stretáva s prírodou a prináša Vám úplne uvoľnenie dýchacích ciest, bojuje so stresom a pocitmi úzkosti, odbúrava pocit ospalosti.

Odporúčaný čas strávený v saune: 15-20 minút

Vlhkosť sauny: 100%

Teplota sauny: 45-50℃

Text

Naša oddychová zona v saunovom svete je miestom, kde sa naši hostia môžu skutočne pohltiť do hĺbky relaxácie a pohody. Táto oáza pokoja a upokojujúcej atmosféry je navrhnutá tak, aby poskytovala dokonalý kontrast k intenzívnemu teplu a revitalizačným saunovým procedúram.

Popis oddychovej zóny:

  • Elegantný a Komfortný Nábytok: Oddychová zóna je vybavená elegantným nábytkom, ktorý je pohodlný a priestranný. Hostia tu nájdu pohodlné lehátka, mäkké vankúše a prikrývky, ktoré im umožnia pohodlne relaxovať.
  • Prírodné Svietidlá a Atmosféra: Interiér oddychovej zóny je jemne osvetlený prírodným svetlom a stvárnený tak, aby pripomínal prírodné prostredie. To vytvára pokojnú a uvoľnenú atmosféru.
  • Tiché Prostredie: V tejto oblasti panuje prísny režim ticha a pokoj. Hostia sú povzbudzovaní, aby sa oddávali oddychu a meditácii bez rušivých faktorov.
  • Chladené Nápoje a Osviežujúce občerstvenie: Pre pohodlie hostí máme k dispozícii chladené nápoje a osviežujúce občerstvenie, ktoré dopĺňajú celkový pocit relaxácie.
  • Zvuková Terapia a Relaxačná Hudba: Oddychová zóna ponúka možnosť počúvať relaxačnú hudbu alebo zvukovú terapiu, čo ešte viac prispieva k uvoľneniu tela a mysle.
  • Zelená Vegetácia: Rastliny a zelená vegetácia pridávajú oddychovej zóne dojem prírodnosti a oživenia.

Táto oddychová zóna je miestom, kde hostia môžu po saune relaxovať, regenerovať svoje telo a mysleť a pripraviť sa na ďalšie procedúry alebo si len jednoducho užiť pokojné chvíle sami so sebou. Je to miesto, kde sa staráme o vaše celkové pohodlie a blaho a kde môžete zažiť skutočný relax.